Все про анальні пробки: навіщо, кому і як?

Анальні пробки - це симпатичні конусоподібні секс-іграшки, виконані з силікону, стали або м'яких гіпоалергенних матеріалів. За назвою зрозуміло, що анальні пробки використовуються для стимулювання анального отвору. Давайте розбиратися, що саме так приваблює покупців і як правильно використовувати анальну пробку. 

Для чого використовують анальну пробку?

  • м'яка підготовка до анального сексу. Саме пробка, підібрана за розміром, дозволить підготувати ваш задній прохід до приємного і безпечного сексу. Якщо ви тільки плануєте спробувати анальний секс, слід якомога краще розслабити анус і "привчити" його до відповідних відчуттів. Краще, ніж анальна пробка, з цим завданням не впорається ніхто. Використовуйте силіконову змазку або лубрикант на водній основі, м'яким рухом розташуйте пробку всередині заднього проходу і проведіть так деякий час. Звикайте до відчуттів. Далі можна пробувати і пробки більшого розміру, і безпосередньо анальний секс.
  • самостійний спосіб стимуляції. Анальні пробки є відмінним способом соло-стимуляції або партнерських секс-ігор, дозволяючи гратися одному або в парі, стимулюючи при цьому анус. Любителі такого виду насолоди, знають, яким вибуховим може бути оргазм, отриманий за допомогою м'яких або інтенсивних стимуляцій анального отвору за допомогою секс-іграшки. Не забувайте про безпеку! Занадто сильна стимуляція може пошкодити тонкі стінки заднього проходу і заподіяти біль.
  • красивий спосіб викликати збудження у партнера. Сучасні анальні пробки розрізняються безліччю дизайнів. Найчастіше прикрашають видиму, зовнішню сторону пробки - ковпачок. Це можуть бути імітація дорогоцінних каменів, стрази, пухнасті хвостики і багато іншого. Вам варто просто грайливо нахилитися і продемонструвати свою попку, як у партнера відразу ж виникне бажання!
  • додаткова стимуляція при вагінальному сексі. Спробуйте вставити анальну пробку і зайнятися звичайним вагінальним сексом. Ви будете здивовані, наскільки змінюються відчуття у вас і партнера! Пробка створюватиме додатковий тиск на стінки піхви, більше стимулюючи жінку. Але також крізь тонку перегородку між анусом і піхвою, пробка буде додатково масажувати і член чоловіку, посилюючи насолоду.

Анальні пробки - кращі іграшки для любителів експериментів і анального оргазму. Як чоловіки, так і жінки, з радістю використовують ці еротичні девайси, щоб відкривати нові горизонти сексуальних насолод!

Замовити анальну пробку просто і зручно: на нашому сайті величезний вибір, професійна і делікатна консультація та доставка по всій Україні!