БДСМ для початківців

Якщо ми говоримо - БДСМ - що приходить в голову? Шкіра, батоги, ланцюги, чоботи на високих підборах, кляпи, фізичне сковування і біль, вірно? Для більшості людей образ бондажа або БДСМ асоціюється з усіма цими речами.

Що ж, розвіємо міфи - БДСМ не обов'язково повинен бути чимось схожим на те, що ви собі уявляли! Грайливе зв'язування може доставляти велике задоволення і залишається надзвичайно приємним досвідом для обох партнерів - і може посилити збудження до рівня, якого раніше не досягали - і все це без болю!

Що таке бондаж, як основа БДСМ?

Дозвольте почати з деяких визначень, щоб ми розуміли тему краще і однаково правильно. Багато людей навіть не знають, що означає БДСМ. Розшифровується так:

Б - бондаж / зв'язування (Bondage)
Д - дисципліна (Discipline)
З - садизм (Sadism)
М - мазохізм (Masochism)

Складені разом елементи в основному означають: вас стримують, домінують і змушують підкорятися вимогам партнера (і дисциплінують, якщо ви цього не зробите), а також отримання сексуального задоволення від заподіяння болю різного рівня.

Найважливіше, що потрібно пам'ятати про бондаж: рівень інтенсивності повністю залежить від вас і вашого партнера! Будь-який з цих елементів може бути видалений, тому просто робіть це поступово і робіть те, що вам зручно. Найголовніше в будь-який сексуальній грі - це задоволення - робіть те, що подобається вам і вашому коханцеві!

З чого почати досвід БДСМ

Встановлення основних правил!

  • Коли маєш справу з грою в рабство, важливо мати деякі базові правила. Пропонуємо парі сісти в несексуальній ситуації і обговорити, де знаходиться їх зона комфорту. Можливо, перегляньте контрольний список, щоб переконатися, що ви обоє перебуваєте на одній хвилі.
  • Обговоріть, як ви готові бути зв'язані - тобто тільки руки, без ніг, або готові повністю підкоритися і зафіксувати ноги, руки, голову.
  • Обговоріть, що ви готові зробити в зафіксованому положенні - наприклад, ви можете поцілувати партнера, доторкатися до нього, займатися сексом.
  • Обговоріть, які відчуття ви абсолютно ненавидите і вони доставляють дискомфорт, наприклад: "лід на клітор", "кусати соски", "нічого не вставляти в анус", "не перев'язувати пеніс" і ін.
  • Обговоріть, що в цілому може викликати у вас дискомфорт, наприклад: "не виходити з кімнати, поки я прив'язаний".

Виберіть безпечне слово

Щоб бути в безпеці, ви повинні домовитися про безпечне слово на випадок, якщо хтось із вас відчує себе некомфортно. Це слово має бути чимось незвичайним, що ви б не сказали інакше - наприклад, «бабак». Встановлення «правил» гри робить вас більш невимушеним і впевненим в тому, що нічого поганого не станеться.

Чому БДСМ так збуджує

Зв'язування і доминацію практикують більше пар, ніж люди думають. Наприклад, утримувати руки коханця під час сексу, зав'язувати очі, прив'язувати до ліжка парою колготок, шльопати під час прелюдії - все це форми грайливого зв'язування.

Причина, по якій гра в рабство так збуджує, полягає в тому, що ми усуваємо одне або кілька наших почуттів - і це підсилює інші наші почуття і змушує їх набагато більше відповідати тому, що відбувається навколо нас або відбувається з нами.

Коли ми прибираємо одне з наших почуттів (скажімо, зір) з пов'язкою на очі - вся діяльність, яка відбувається навколо нас, приймає інший рівень інтенсивності. Наші вуха стануть більш чуйними до всіх шумів в кімнаті, і раптово звук відкривання шухляди викликає у нас невелике побоювання і передчуття. Що він дістає з шухляди? Раптом ми чуємо дзижчання - це секс-іграшка? Всі ці шуми не викликали б цю сенсорну реакцію, якби ми могли бачити, що це були за шуми, звідки вони виходили і що повинно було з нами трапитися. Ми збуджуємося ще більше через цікавість до невідомого!

Якщо потім ви приберете інше почуття (скажімо, дотик), обмеживши рух деякими легкими обмеженнями, ви прискорите гру. Ось тут вам стане в нагоді набір для БДСМ з нашої лінійки секс-іграшок для бондажа. Манжети дуже м'які, що робить їх ідеальними як для новачків, так і для досвідчених користувачів!

Коли два почуття ослаблені, відчуття посилюються подвійно. Тепер наша підсвідомість говорить нам, що ми знерухомлені, що є неприродним станом для тіла. Тим часом, наше свідоме я, яке погодилося на цю діяльність, пробуджується можливістю піддражнювання з боку коханого. Коли наша свідомість бореться з нашою підсвідомістю, наш коханець використовує підвищений стан збудження, щоб дражнити нас, а також використовує наше підвищене збудження, щоб збудити себе. Це безпрограшна ситуація!

Останнє, що потрібно вирішити в цьому сценарії, як ви будете одягатися чи роздягатися, коли будете зв'язані? Наша порада: оголіться! Немає нічого кращого, ніж бути розпростертим в формі зірки на ліжку, коли ваші ноги і зап'ястя прив'язані до стовпчиків ліжка, а очі закриті шовкової пов'язкою. Ви абсолютно безпорадні, щоб боротися з будь-якими сексуальними задоволеннями, які він або вона припас для вас. Повірте - вам це сподобається!

Що робити в позиції пов'язаного і домінуючого?

Підпорядкована роль (сабміссів) не менше приваблива, ніж домінантна. Почніть з легких дотиків пір'їнкою або шовковою тканиною, проведіть ними по стегнах або навколо грудей - це задоволення не зрівняється ні з чим.

Не забувайте про оральний секс. Домінант може пестити сабміссіва орально, а може і навпаки - прилаштуватися зручніше і за рахунок скутості підлеглого повністю використовувати його рот для власних задоволень.

Використовуйте іграшки: вагінальні та анальні секс-іграшки стануть відмінним доповненням до БДСМ досвіду. Просто продумайте заздалегідь, що саме ви б хотіли використовувати в парній грі.

Не забувайте про гарну порку! Це реально дуже збуджує і надає неймовірні відчуття. Флоггер або батоги для БДСМ - must have в таких іграх. Легкі поплескування або "тверда рука" вашого домінанта - вирішувати вам. Але переважна більшість жінок і чоловіків відчувають величезне задоволення саме від порки при сексуальних іграх.

Не забудьте зайнятися звичайним сексом! Хоча, назвати такий секс "звичайним" якось не повертається язик. Просто навіть сам вагінальний секс, коли хтось із вас прив'язаний і нерухомий, а хтось "користується" партнером - це мега круті емоції для двох!

Пробуйте, дивуйте один одного, грайте! Ви побачите, наскільки різноманітні сексуальні відчуття і ваше задоволення!