Іграшки для сольних ігор: мастурбатори та фалоімітатори

Секс в парі - це, звичайно, прекрасно! Але в різні періоди життя, та й в різних обставинах, трапляється так, що пари немає. Але не позбавляти ж себе від цього радості сексу? Сексологи і розробники інтимних девайсів сильно спростили життя сучасному поколінню, і розвинули галузь інтим іграшок до неймовірних висот. Для мастурбації або сольного сексу вже не потрібно вигадувати пристосування і використовувати іноді відверто небезпечні для здоров'я предмети. На сайтах спеціалізованих магазинів можна знайти цілий список сучасних, екологічних, ергономічних девайсів для мастурбації.

Найбільш поширеним варіантом для соло-сексу є мастурбатори (для чоловіків) і фалоімітатори (для жінок)

Мастурбатори (іграшки для чоловіків)

Фантазії розробників секс-іграшок завжди трохи випереджають очікування користувачів. І це прекрасно! Заходиш на сайт секс-шопа, і, виявляється, вже стільки всього придумали - вибирай і дій!

Мастурбатори представляють собою спеціальні насадки на член або силіконові імітації жіночих статевих органів для проникаючого сексу. Мастурбатор-вагіна - це м'який і приємний на дотик силіконовий циліндр 15-20 см і більше. Зазвичай виконаний з приємного матеріалу, оформлений у вигляді довгастого виробу з імітацією жіночих статевих губ.

А ось всередині такого пристрою чоловіка чекає безліч сюрпризів! Залежно від функціоналу, мастурбатор може здійснювати різні рухи: обертання, легку пульсацію, вібрацію, створювати вакуум і інше. Безумовно, звичайний партнерський секс не здатний подарувати такі відчуття, тому навіть якщо у вас є партнерка, все одно варто спробувати мастурбатор в дії!

 

Фалоімітатори (іграшки для жінок)

Найприроднішим і найбільш зрозумілим жіночим інтимним девайсом прийнято вважати фалоімітатор (ділдо). Це не дивно, тому що дійсно фалоімітатори прості і зрозумілі у використанні і відмінно справляються зі своїм призначенням. Спробувати пограти з цим девайсом можна не тільки на самоті, адже вашому партнерові також буде цікаво «покерувати» процесом, використовуючи фалоімітатор для задоволення своєї жінки.

Фалоімітатори часто представляють собою реалістичні (хоча великою популярністю користуються і футуристичні) чоловічі члени, виконані з медичного силікону або м'якого пластику. Але асортимент цих секс-іграшок досить широкий, і без проблем можна знайти і металеві фалоси, і гіпертрофовані з неприродними вигинами або розмірами, і абсолютно не схожі на член девайси. Все це має великий попит, тому і пропозиція настільки різноманітна.

Використовувати фалоімітатор можна як для вагінального, так і для анального сексу. Вони також забезпечені багатьма функціями: вібрація, ротація, пульсація, імітація поштовхів і ін. Деякі моделі мають присоски для зручного кріплення фалоса. Більшість моделей - водонепроникні - ідеально для душу!

Використовуючи фалоімітатор або мастурбатор, обов'язково слід пам'ятати про змазки! Купити лубрикант можна на нашому сайті, просто виберіть той вид змазки, який підходить вашим аксесуарам і потребам.

Також орієнтуйтеся на ваші відчуття в процесі використання секс-іграшки: якщо вам неприємно, боляче, у вас виникло запаморочення або інші дивні симптоми, негайно припиніть процес і з'ясуйте причину таких обставин.

Секс-іграшки на нашому сайті - сертифіковані, безпечні та якісні! Купуйте тільки кращу продукцію і прикрашайте своє життя кожен день!