Як використовувати вібратор-кролик

Якщо ви ніколи раніше не пробували використовувати вібратор-кролик, не хвилюйтеся! У нас є моделі для початківців, такі як цей рожевий вібратор-кролик. Спробуйте і інші веселі кольори і відчуєте незабутні емоції і насолоду від чудового виконання і функціоналу цих іграшок.

Даний вид вібраторів (кролик) відомий своєю здатністю одночасно приносити задоволення клітору і точці G, але додаткові функції можуть зробити процес мастурбації ще більш приємним і захоплюючим! Купити вібратор-кролик можна і з провідним пультом дистанційного керування, щоб ви могли легко регулювати швидкість і напрямок.

Знайдіть свій ідеальний вібратор-кролик

Якщо ви шукаєте кращий вібратор, ознайомтеся з усім розділом вібраторів, щоб вибрати оптимальну модель і по зовнішньому виконанню, і по функціоналу. Вібратори кролики мають гнучкі, але рухливі «кролячі» вушка, які зроблять кожен новий оргазм яскравіше попереднього. Такі моделі можуть працювати без рухів ваших рук, вони водонепроникні, виконані з гладкого медичного силікону, довго працюють без підзарядки і управляються з пульта.