Які є лубриканти і як правильно використовувати змазку

Ми помітили, що багато наших покупців хотіли б краще розібратися в змазках для інтиму. Що ж, Ваше бажання - закон!

Кращий секс - це мокрий секс

Найбільш примітивна і всім нам знайома змазка (ну або її подоба) - це слина - ефективна, доступна і безкоштовна. Але слина водянистіша, менш слизька, і вона має тенденцію швидко сохнути. Тому для ідеального сексу краще використовувати спеціальні і якісні приналежності - змазки і лубриканти.

Види лубрикантів: яку змазку вибрати

1. Змазки на водній основі. Це найбільш використовувані лубриканти. Вони недорогі і не бруднять постільну білизну, а невелику кількість можна безпечно проковтнути під час орального сексу. Якщо ви користуєтеся протизаплідними засобами, змазки на водній основі можна безпечно використовувати з латексними протизаплідними засобами (в основному з презервативами і діафрагмами). Однак під час тривалих занять любов'ю змазки на водній основі висихають. Нанесіть більше або освіжіть їх водою або слиною. Змазки на водній основі легко змиваються водою (тому не підходять для занять любов'ю в душі або у водоймі).

2. Лубриканти на масляній основі. Ці змазки включають рослинні масла. Часто такі змазки мають позначку "підходять для орального сексу", що означає, що вони безпечні при попаданні в рот. Однак деяким вони здаються жирними і можуть забруднити постільну білизну. Лубриканти на масляній основі змиваються водою з милом.

3. Змазки на основі силікону. Вони не тільки здаються шовковистим і зберігають свою гладкість довше, ніж лубриканти на водній основі, деякі з них підходять для використання з презервативом або силіконовими іграшками. Але все-таки багато змазок на силіконовій основі НЕ підходять для латексу і силіконових іграшок (уважно читайте інструкцію). Лубриканти на силіконовій основі не бруднять постільну білизну і змиваються водою з милом. Для орального сексу можуть не підходити, звертайте увагу на напис на флаконах.

 

Як користуватися змазкою. Як використовувати лубрикант

Думаєте, змазку потрібно наносити відразу на статеві органи? А ось і ні! Експерти радять: видавіть невелику кількість в руку, зігрійте рідину, потираючи пальцями, а потім пестіть свого коханого або себе змащеними пальцями.

Якщо у вас планується вагінальний (або анальний) статевий акт і ви користуєтеся презервативами, будьте обережні з лубрикантами: вони збільшують ризик зісковзування. Акуратно рухайтеся під час статевого акту; потім, коли ви вийдете, один з вас повинен затримати презерватив на статевому члені для уникнення попадання його вмісту в вагіну.

Змазки і лубриканти - це кращі друзі всіх закоханих! Будь-яка інтимна близькість як в парі, так і в моно-грі, буде приємною і збудливою з перших секунд, якщо ви навчитеся правильно вибирати і використовувати змазки. Не варто недооцінювати роль лубрикантів, адже вони допомагають робити ваш секс неймовірним!