Кращі жіночі секс-іграшки

Жіноча мастурбація дозволяє краще розуміти бажання свого тіла, розвиває чутливість, допомагає зняти напругу. Щоб мастурбація приносила жінці максимальне задоволення, створені приємні секс-іграшки. І ми розповімо вам про найпопулярніші стимуляторах, які здатні подарувати нові відчуття і допоможуть вам швидко досягти оргазму.

Вакуумний стимулятор (хвильовий)

Кліторальний стимулятор підкорив серця жінок, оскільки він гарантує оргазм, навіть якщо раніше ви чомусь не досягали піку насолоди.

Делікатне вплив цієї секс-іграшки на тіло повітрям задіє тисячі нервових закінчень, як зовні, так і всередині. Такої інтенсивної, і в той же час безпечної мастурбації раніше ви не знали.

Хвильовий стимулятор не потрібно рухати, досить просто встановити його на тілі в певній позиції. Не важко буде знайти потрібні точки. Потім просто перемикайте швидкості. Це досить просто, але результат не доведеться довго чекати.

Вібратор кролик

Найпотужніші переживання викликають одночасні ласки клітора і точки G. Вібратор кролик - ідеальна іграшка для жінок, які люблять всередині себе почувати наповненість.

Цей прилад, крім вібрації, може мати і ротації, тобто ствол буде нахилятися ще і в різні боки. До того ж, багато моделей оснащено двома моторчиками, керовані окремо. Ви зможете включати вібрацію або на клітор, або в піхву, поступово наближаючись до оргазму.

Кожна жінка може підібрати вібратор в будь-якої бажаної форму й розмір. Така іграшка допоможе вам краще пізнати своє тіло, знайти нові ерогенні зони і, звичайно ж, максимально насолодитися своїми відчуттями.

Масажер

Масажер є такий секс-іграшкою, яка має широке коло застосування. Цей невеликий прилад ідеальний для жіночої мастурбації, і в той же час допомагає відновити втомлені м'язи, наприклад, після тренування. Масажер може застосовуватися і партнером, оскільки не привертають уваги, не схожі на геніталії, одним словом: виглядають необразливо.

Кращі масажери водонепроникні і акумуляторні, що дозволяє користуватися ними в душі або ванні. Щоб отримати задоволення, ними пестять тіло, торкаючись ерогенних зон. Існують і спеціальні насадки, які підходять для ласк вагінальних або анальних.

Віброяйце

Невеликий вібратор у вигляді яйця, оснащений дистанційним керуванням, здатний вирішити відразу кілька ваших бажань: подарувати задоволення, а також, зміцнити м'язи тазового дна.

Однією з цікавих особливостей такої секс-іграшки є можливість експериментувати. Спробуйте віброяйце в дії не в домашній обстановці, а на прогулянці або роботі, коли стало нудно. Розмістіть цей вібросімулятор всередині себе і включайте в будь-який момент. Працюючи безшумно, такі секс-іграшки не видадуть вас оточуючим, ніхто не здогадається, що всередині вас щось вібрує.

Деякі сучасні моделі віброяєць можна синхронізувати для управління смартфоном або пультом. Щоб включити вібрацію, не потрібно буде «тягнутися» до іграшки. Просто насолоджуйтеся.

Міні вібратор

Невеликий вібратор зручний тим, що його завжди можна взяти з собою, така секс-іграшка не займе багато місця, вона завжди доречна в жіночій сумочці.

Найчастіше використовують такого «малюка» для зовнішньої стимуляції. Їм можна пестити груди, соски, клітор, а ось для занурення міні вібратор не дуже зручний. Але працювати він здатний як від батарейок, так і від акумулятора. Іноді його потужність може не поступатися великим вібраторам.

Багато міні вібраторів мають, як мінімум, 3 швидкості, чим їх більше, тим більше варіантів для експериментів при мастурбації.

Вакуумна помпа (для жінок)

Однією з цікавих секс іграшок є вакуумна помпа для клітора або для промежини. Цей прилад можна використовувати і перед мастурбацією, і перед сексом з партнером.

Помпа встановлюється на клітор, потім на кілька хвилин відкачується повітря і її знімають. При цьому клітор і статеві губи набухають, стають чутливими. Такий ефект тимчасовий і абсолютно безпечний. Але після використання вакуумної помпи мастурбація неймовірно приємна.

Сама по собі вона не подарує вам оргазм, але здатна в рази збільшити ймовірність його настання, оскільки помпа викликає прилив крові до ерогенних зон. А вже після такого будь-яка стимуляція надасть бурхливу реакцію вашого тіла. Ідеально використовувати комплект, наприклад поєднувати помпу з будь-якої секс-іграшкою для подальшого досягнення піку насолоди. Максимального!

Вібротрусики

Багато жінок мріють мастурбувати в людному місці. Здійснити це можливо, досить лише надіти трусики з вібратором і піти на прогулянку. Делікатні відчуття вібрації подарують задоволення, а думка про те, що ніхто не знає про ваш внутрішній насолоді - ще більше збуджує. До того ж, це пригода може закінчиться насиченим оргазмом. І щоб не втратити рівновагу в цей момент, вам краще присісти або спертися на щось.

Вібротрусики мають різну конструкцію. Як правило, вібратор знаходиться в районі клітора, однак максимальні відчуття - не всередині, а зовні.

Управляються вібротрусики завжди дистанційно. Процес отримання насолоди може тривати від 30 хвилин до декількох годин, оскільки це залежить від обраної швидкості, батарейок або акумулятора.

Збуджуючий крем

Крем не можна назвати секс-іграшкою, але він є найкращим помічником при досягненні оргазму. Збуджуючий крем має особливий склад, його наносять на геніталії, втираючи ніжними рухами, що активує чутливу зону. Починає активніше приливати кров, від чого і цікавіше здаються відчуття від дотиків. Зрозуміло, від крему не буде оргазму, необхідна ще й інша стимуляція. Однак ваші хвилювання будуть яскравіше, ймовірність оргазму в рази збільшиться.

Вібруюча анальна пробка

Вібрація в анус приємна не менш, ніж в піхву. Такі коливання впливають на багато чутливі точки, збуджуючи весь організм. Застосування анальної пробки можна поєднувати з ласками клітора - відчуття буде багатовимірне, під час якого ви зможете розкрити нові грані насолоди.

Невеликі розміри анальної пробки дозволяють вводити її в тіло безболісно. Вам не буде потрібно навіть готуватися або, як думають багато хто, робити клізму. Коли вібрує пробка буде в тілі, ви можете вибрати бажаний режим коливань і отримувати насолоду. Особливо велике задоволення ви відчуєте, якщо багато швидкостей і режимів.

Фалоімітатор

Фалоімітатор, зрозуміло, схожий на чоловічий пеніс. З його допомогою ви зможете імітувати статевий акт. Перевагою цієї секс-іграшки в тому, що ви можете вибрати будь-який розмір і форму фалоімітатори: короткий або довгий, тонкий або товстий. Він буде ідеальним для ваших ласк. А можна навіть купити максимально реалістичний, цей прилад буде навіть здаватися теплим і на дотик не відрізняється від живого тіла.

Деякі моделі фалоімітаторів мають присоски на основі, за допомогою якої можна закріпити «малюка» на рівній поверхні і користуватися ним без допомоги рук, наприклад, сідати на нього, пестячи себе в ванній.