Питання про анальний секс, які ви соромилися задати

У жінок, які бажають спробувати анальний секс, виникає багато запитань. 4 жінки відверто відповідають на питання про анальний секс, які ви хотіли б поставити!

 Як це відчувається вперше?

Жінка А: Це дивно. Це туго та приємно. Це трохи схоже на м'язовий спазм. Начебто ви хочете розслабити м'яз, але вона просто не робить те, що ви хочете. Ось як це спочатку. Мені це зовсім не сподобалося. А потім розслабляєшся, і стає трохи кращим.

Жінка Б: Спершу дуже незручно.

Жінка: Перший час відчувається як неприємний огляд у лікаря.

Жінка Г: Перший раз настільки жахливий, що ніколи більше не захочеться. Але з правильним хлопцем починаєш отримувати задоволення.

Чи з'являється кров?

Жінка A: У мене не було кровотечі (принаймні я не бачила). Але я думаю, що це безперечно може статися, особливо якщо хлопець застосовує занадто багато сили або не використовує лубрикант.

Жінка Б: Не знаю.

Жінка В: Ні! Я не кровоточила.

Жінка Г: Зі мною цього ніколи не траплялося, але я думаю, що це можливо.

Це боляче?!

Жінка А: Для мене так. Вперше я подумала: «О, Боже, це придумано не для того, щоби щось у нього вставляли». Вам дійсно потрібно розслабитись. Зробіть глибокий вдих і видих, ви повинні позбутися всього, що займає ваші думки. Коли ви повністю розслаблені, біль не з'являється. Але коли він почав робити поштовхи, мені знову стало боляче. Я кілька разів читала, що запровадження анальної пробки під час прелюдії має допомогти уникнути болю, але ще не пробувала.

Жінка Б: Так! Якби цього не було, ми б не говорили про це, чи не так?

Жінка В: Дуже було боляче перші кілька разів. Але тепер уже зовсім не боляче, здебільшого приємно.

Жінка Г: Якщо ви почнете без підготовки, це буде дуже боляче. Краще почати з одного пальця та трохи розширити отвір.

Навіщо їм займатись?

Жінка А: Я вирішила спробувати, тому що чула від деяких жінок, що їм це дійсно подобається, і що вони можуть досягти оргазму у процесі. Це теж свого роду табу та непристойно. А я одна із тих дівчат, яким подобається заборонене. Тож я просто спробувала.

Жінка  Б: Насправді я роблю це тільки коли п'яна і хочу справити враження на хлопця, з яким провела ніч.

Жінка В: Я була дуже збуджена, знаючи, що це все ще табу. І займатися сексом, коли ви сильно збуджені (замість нудного сексу після побачення), як правило, набагато приємніше. Мій досвід такий: анальний секс – не головне. Це більше схоже на «пост-гру» чи грандіозний фінал. Зазвичай він триває 5 хвилин після 20-30-хвилинного класичного акту. Після анального сексу вся гра закінчується. Тому що коли я відчуваю оргазм, я не можу продовжувати. Анальний секс – це так добре!

Жінка Г: Іноді він кращий за нормальний секс, а іноді ми просто займаємося анальним сексом, тому що у мене критичні дні, і я не відчуваю інтересу до інших видів сексу.

Що змінюється у відчуттях із часом?

Жінка A: Ви почуваєтеся задоволеними та дуже яскраві відчуття.

Жінка Б: З часом звикаєш. Вважай, як звичайний секс.

Жінка В: Якоїсь миті ви знаєте, чого очікувати і як отримувати від цього задоволення. Крім того, це вже не боляче, тому що ви менш напружені і не переживаєте (звичайно, якщо вам це сподобалося вперше).

Жінка Г: Неможливо звикнути до першого поштовху. Але як тільки ви зрозумієте, чого чекати, ви навчитеся насолоджуватися цим.

Колись буває справді добре?

Жінка А: Я знаю деяких дівчат, котрим це подобається. Але анальний секс – одна з тих речей, які безумовно вимагають не однієї спроби, щоб зрозуміти, подобається вам це чи ні.

Жінка Б: Це не так чудово, як хотілося б. Просто звикаєш. Це також дуже залежить від його розміру.

Жінка В: Так! Анальний секс прекрасний, коли ви займаєтеся ним з кимось, хто дозволяє вам контролювати темп та силу – якщо ви розумієте, про що я. І це має поєднуватися з вагінальною стимуляцією чи стимуляцією клітора. Тоді ви зможете отримати насолоду або навіть дійти до кульмінації.

Жінка Г: Так, але це залежить від чоловіка та настрою. І чи справді я збуджена.

Ви колись відчували оргазм лише від анального сексу?

Жінка А: Ні, але я чула, що це можливо.

Жінка Б: Ні. Але в мене ніколи не було оргазму також і від вагінального проникнення.

Жінка В: Ні. Моя порада номер 1 – робіть це «по-собачому» і використовуйте руку для стимуляції клітора. Якщо ви зможете досягти оргазму таким чином, ви зрозумієте, чому багато людей так захоплені анальним сексом.

Жінка Г: Ні, але я не відчуваю оргазму і від нормального сексу.

Хто хотів цього більше – ти чи хлопець?

Жінка А: Я. Я чула від деяких жінок, що їм це подобається, тож я хотіла спробувати. Хлопець, з яким я зустрічаюся зараз, не великий шанувальник анального сексу, тому я це робила лише три рази.

Жінка Б: Він. Якщо це відбувається, то тому, що я дозволяю. Все залежить від того, як мені подобається чоловік. І після цього мені здається, що він мені щось винен.

Жінка: Я робила це з кількома чоловіками, і це завжди було дуже приємно для нас обох.

Жінка Г: Хлопець завжди хотів цього більше за мене. Він почав цю тему. Більшість хлопців, яких я знаю, справді люблять попи та анальний секс.

Чи вважаєте ви, що спочатку потрібно зробити воскову епіляцію?

Жінка A: Я не думаю, що вам потрібно наносити віск. На початку моїх стосунків у мене була звичайна бразильська епіляція воском, але тепер я рідко роблю таку епіляцію. Але багато жінок можуть почуватися комфортніше після воскової епіляції. Принаймні, якщо їх турбують волоски в інтимних місцях.

Жінка Б: Ні, воскова епіляція не потрібна. Я думаю, що будь-який хлопець, який займається анальним сексом, навряд чи буде достатньо зухвалим, щоб попросити про гладкий вхід.

Жінка В: Не думаю, що чоловіки цього очікують. Якщо чоловік займається з вами анальним сексом, йому, мабуть, наплювати на волосся на тілі.

Жінка Г: Я, чесно кажучи, ніколи не чула, щоб хтось робив там воскову епіляцію, якщо це не частина бразильської епіляції.

Коли партнери, які перебувають у стосунках, вперше опікуються анальним сексом?

Жінка А: Ми були разом сім місяців. Але я також знаю жінок, які роблять це з чоловіком у першому разі. Це якраз ті, хто любить анальний секс.

Жінка Б: Хм... Якщо йому це подобається, це відбувається відносно швидко. Думаю, такий «фетиш» складно приховати.

Жінка: Це займає від півроку до цілого року: якщо ви вже випробували всі інші речі, відчуваєте себе комфортно один з одним і хочете стати ще ближче.

Жінка Г: З колишнім у мене пройшов майже рік, перш ніж ми вперше зайнялися анальним сексом. Це був мій перший раз, і мені було дуже боляче. Я поки що займалася аналом лише з двома хлопцями. Вдруге був на четвертому побаченні, і ми обидва надто багато випили. Але було весело!

Скільки лубриканту вам потрібно?

Жінка A: Багато! Змащення для мене та для нього! Я взагалі не уявляю собі анального сексу без змазки!

Жінка Б: Дуже багато. Неважливо який. Також слина, якщо нічого більше немає.

Жінка В: Змащення - це складно, тому що ви не знаєте, яке це, доки не спробуєте. Коли я вперше спробувала лубрикант під час анального сексу, це було досить незручно, щось на кшталт поколювання, коли ми розпочали, але згодом це дивне відчуття зникло.

Жінка Г: Мені не подобається лубрикант, я використовую кокосове масло.

Чи потрібно підкладати рушник?

Жінка A: Я не розумію, навіщо це робити? Це не брудніший від звичайного сексу.

Жінка Б: Плями на простирадлі можуть з'явитись, не можна не враховувати це.

Жінка В: Ні, я не використовую рушник. Анальний секс не брудніший від звичайного. Але якщо партнери використовують дуже багато лубриканту, то, можливо, варто підстелити щось.

Жінка Г: Іноді! Все залежить від того, де ви це робите і чи турбуєтеся ви, що він може забруднитись.

Чи потрібно потім митися?

Жінка А: Я так не гадаю. Особливо якщо ви користуєтеся презервативом. Зніміть презерватив, от і все.

Жінка Б: Ні. Виняток - тільки якщо до сексу ви їли мексиканські страви.

Жінка В: Ні, на мій досвід. У мене все це триває п'ять хвилин. Ви маєте слухати своє тіло.

Жінка Г: Якщо не брати до уваги кокосової олії по всьому тілу, то змивати більше нічого.

Чи є певні пози, які слід знати?

Жінка А: Уперше ми зробили це «по-собачому», після цього він був на дивані, а я сиділа у нього на паху спиною до нього. Друга позиція була безумовно краща. І два геї сказали мені, що жінці краще перебувати зверху, щоб вона могла визначити глибину та швидкість.

Жінка Б: Я вважаю, що найзручніше «по-собачому».

Жінка: Почати найпростіше в doggy-style. Я пробувала інші пози, але «собачка» все одно краще.

Жінка Г: Doggy-style найзручніший. Але я також чула про жінок зверху, які стрибають на партнера.

Чи потрібний презерватив?

Жінка А: Звісно.

Жінка Б: Дуже!

Жінка В: Так, завжди, як би там не було.

Жінка Г: ТАК. Чим більше вологи буде, тим краще!