Знайомимося ближче з найсильнішою ерогенною зоною жінок

Думаєте, ви знаєте про клітор все? Навіть вчені досі відкривають нові факти про цю чарівну точку жіночого тіла.

Клітор - одна з найбільш чутливих ерогенних зон жінки. Простіше кажучи, клітор так само чутливий, як і збуджений, ерегований пеніс чоловіка, і при правильній стимуляції ви обов'язково викличете у жінки блаженний порив задоволення! Є кілька способів пограти, погладити, розтерти або торкатися її клітора.

Торкайтеся його красиво і повільно

Пам'ятайте, що всі по-різному реагують на сексуальний досвід. Чоловікам може сподобатися, коли партнерка (або партнер) відразу жорстко поводиться з його пенісом; проте жінки - інші. Зазвичай жінка потребує невеликого попереднього нагріву. Жінкам подобається, коли партнер не поспішає. Легкі сексуальні муки дражнять нас, тому подумайте про те, щоб повільно доторкнутися до інших частин жіночого тіла, перш ніж ви дійдете до клітора.

Почніть з м'яких пестячих рухів на внутрішніх і зовнішніх вагінальних губах поруч з клітором, щоб викликати передчуття. Ви можете спостерігати за тим, як жінка перебудовується, але постарайтеся щосили опиратися бажанню поспішати. Замість цього продовжуйте обережно терти клітор подушечками пальців.

Використовуйте середній палець для клітора

Оскільки клітор - це  ніжна, чутлива маленька область, він може бути легко травмований надмірною стимуляцією. Почніть з простого - з одного пальця, перш ніж пробувати інші техніки, так як це запобіжить свого роду сексуальному онімінню. Є ефективний прийом: помістити середній палець трохи вище клітора і обережно потирати прямо над ним, щоб викликати у партнерки задоволення.

Після цього акуратно прикладіть подушечку пальця до клітора, проводячи м'якими крихітними колами. Робіть це повільно і неквапливо, щоб подражнити партнерку. Спробуйте змінити напрямок і потирати в зворотному напрямку або спробуйте рух вгору і вниз. Використовуйте тільки подушечку пальця.

Стимулятори клітора

Якщо ви просунуті коханці, то у вас обов'язково повинні бути спеціальні іграшки для клітора - вакуумні стимулятори. На нашому сайті представлено багато моделей різних вібраторів і стимуляторів клітора, за допомогою яких можна доставити неймовірне блаженство своїй партнерці. Також ці іграшки ідеально підходять для мастурбації: немає партнера? Не біда! З нашими мастурбаторами у вас буде стільки оргазмів, скільки забажаєте!

 

Намочіть клітор

Не всі жінки збуджуються однаково швидко. Тому стежте, щоб клітор не був занадто сухим, якщо не готові переходити до оральних пестощів, то намочіть клітор слиною.

А ще краще - використовуйте спеціальні лубриканти для орального сексу, які можна лизати і ковтати.

Оральний секс - любов всіх жінок

І клітор в цій справі відіграє головну роль. Ви можете довго пестити статеві губи, піхву, анус, але справжній і потужний оргазм жінка зазнає тільки, коли ви будете працювати над клітором. Більше того, найбільш приємні відчуття більшість жінок відчувають від ласк язиком і губами. Існує безліч технік і прийомів, як лизати, смоктати, дражнити, грати з клітором язиком, все це залежить від бажання партнера і вподобань партнерки.

Гра з клітором - найкраща прелюдія

Якщо ви починаєте грати з клітором, обов'язково продовжуйте це будь-яким видом сексу. Це може бути повноцінний оральний секс, який закінчиться феєричним кліторальним оргазмом. А може бути частина прелюдії, при якій партнерка буде дуже добре розігріта і підготовлена ​​до вагінального або анального сексу.

Чоловік, про якого жінка говорить «це найкращий коханець», обов'язково «дружить» з її клітором. Пам'ятайте про це і експериментуйте в ліжку!